İçeriğe geç

Giresun Merkez Yol Tarifi

Giresun Merkez yol tarifi; yazımızda öncelikle Giresun Merkez şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Merkez’e nasıl gidilir? Giresun Merkez yol tarifi? Giresun Merkez yol haritası? Giresun Merkez İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun Merkez İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un ilçesi olan Giresun Merkez, Giresun’un yerleşim yerlerinden biridir. Giresun Merkez İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 376 km2’dir. Giresun Merkez ilçesinin rakımı ise 14 m olarak hesaplanmıştır. Giresun Merkez ilinin doğusunda ise Keşap, batısında Bulancak, Güneyinde ise Dereli ilçeleri bulunmaktadır. Giresun Merkez ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Giresun Merkez İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Giresun Merkez ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 138.858 nüfusa sahiptir.

Giresun Merkez İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Giresun Merkez Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Giresun Merkez’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Giresun Merkez Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun Merkez’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Giresun Merkez’e Nasıl Gidilir? Giresun Merkez Yol Tarifi

Giresun Merkez’e kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Giresun Merkez’e gelebilirsiniz. Giresun Merkez karayolu ile İstanbul’a yaklaşık 947 km, Ankara’ya yaklaşık 613 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.300 km uzaklıktadır. Hava yolu ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.