İçeriğe geç

Gaziantep Giresun Arası Kaç KM

Gaziantep Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Giresun arası kaç km? Gaziantep Giresun arası kaç saat? Gaziantep Giresun yol tarifi? Gaziantep Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Giresun Arası Kaç KM

Gaziantep Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 691 km’dir. Gaziantep Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 438 km’dir.

Gaziantep Giresun Arası Kaç KM

Gaziantep Giresun Arası Kaç Saat

Gaziantep Giresun arası kaç saat; Gaziantep Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 691 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Gaziantep Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 438 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Gaziantep Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 691 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 56 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.