İçeriğe geç

Eskişehir Giresun Arası Kaç KM

Eskişehir Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Giresun arası kaç km? Eskişehir Giresun arası kaç saat? Eskişehir Giresun yol tarifi? Eskişehir Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Giresun Arası Kaç KM

Eskişehir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 846 km’dir. Eskişehir Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 680 km’dir.

Eskişehir Giresun Arası Kaç KM

Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat

Eskişehir Giresun arası kaç saat; Eskişehir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 846 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Eskişehir Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 680 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Eskişehir Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 846 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.