İçeriğe geç

Edirne Giresun Arası Kaç KM

Edirne Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Giresun arası kaç km? Edirne Giresun arası kaç saat? Edirne Giresun yol tarifi? Edirne Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Edirne Giresun Arası Kaç KM

Edirne Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1173 km’dir. Edirne Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 993 km’dir.

Edirne Giresun Arası Kaç KM

Edirne Giresun Arası Kaç Saat

Edirne Giresun arası kaç saat; Edirne Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1173 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Edirne Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Edirne Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 993 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Edirne Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1173 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.