Düzce Giresun Arası Kaç KM

Düzce Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Giresun arası kaç km? Düzce Giresun arası kaç saat? Düzce Giresun yol tarifi? Düzce Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce Giresun Arası Kaç KM

Düzce Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 km’dir. Düzce Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 609 km’dir.

Düzce Giresun Arası Kaç KM

Düzce Giresun Arası Kaç Saat

Düzce Giresun arası kaç saat; Düzce Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Düzce Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 609 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 18 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 18 dakika

Düzce Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.