İçeriğe geç

Denizli Giresun Arası Kaç KM

Denizli Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Giresun arası kaç km? Denizli Giresun arası kaç saat? Denizli Giresun yol tarifi? Denizli Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Denizli Giresun Arası Kaç KM

Denizli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 km’dir. Denizli Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 873 km’dir.

Denizli Giresun Arası Kaç KM

Denizli Giresun Arası Kaç Saat

Denizli Giresun arası kaç saat; Denizli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Denizli Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Denizli Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 873 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Denizli Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1084 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.