İçeriğe geç

Çorum Giresun Arası Kaç KM

Çorum Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Giresun arası kaç km? Çorum Giresun arası kaç saat? Çorum Giresun yol tarifi? Çorum Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Çorum Giresun Arası Kaç KM

Çorum Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 km’dir. Çorum Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 293 km’dir.

Çorum Giresun Arası Kaç KM

Çorum Giresun Arası Kaç Saat

Çorum Giresun arası kaç saat; Çorum Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Çorum Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Çorum Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 293 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 53 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

53 dakika

Çorum Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.