İçeriğe geç

Çankırı Giresun Arası Kaç KM

Çankırı Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Giresun arası kaç km? Çankırı Giresun arası kaç saat? Çankırı Giresun yol tarifi? Çankırı Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Giresun Arası Kaç KM

Çankırı Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 km’dir. Çankırı Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 422 km’dir.

Çankırı Giresun Arası Kaç KM

Çankırı Giresun Arası Kaç Saat

Çankırı Giresun arası kaç saat; Çankırı Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Çankırı Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 422 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 3 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 3 dakika

Çankırı Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 524 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.