İçeriğe geç

Burdur Giresun Arası Kaç KM

Burdur Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Giresun arası kaç km? Burdur Giresun arası kaç saat? Burdur Giresun yol tarifi? Burdur Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Burdur Giresun Arası Kaç KM

Burdur Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1028 km’dir. Burdur Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 784 km’dir.

Burdur Giresun Arası Kaç Saat

Burdur Giresun arası kaç saat; Burdur Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1028 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 784 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 32 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 32 dakika

Burdur Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1028 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.