İçeriğe geç

Bolu Giresun Arası Kaç KM

Bolu Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Giresun arası kaç km? Bolu Giresun arası kaç saat? Bolu Giresun yol tarifi? Bolu Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Bolu Giresun Arası Kaç KM

Bolu Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 km’dir. Bolu Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 572 km’dir.

Bolu Giresun Arası Kaç Saat

Bolu Giresun arası kaç saat; Bolu Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Bolu Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 572 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bolu Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.