İçeriğe geç

Bilecik Giresun Arası Kaç KM

Bilecik Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Giresun arası kaç km? Bilecik Giresun arası kaç saat? Bilecik Giresun yol tarifi? Bilecik Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Giresun Arası Kaç KM

Bilecik Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 888 km’dir. Bilecik Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 717 km’dir.

Bilecik Giresun Arası Kaç Saat

Bilecik Giresun arası kaç saat; Bilecik Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 888 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bilecik Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Bilecik Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 717 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 27 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 27 dakika

Bilecik Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 888 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 72 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.