İçeriğe geç

Giresun Batman Arası Kaç KM


Giresun Batman arası kaç km;
yazımızda öncelikle Giresun ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Batman arası kaç km? Giresun Batman arası kaç saat? Giresun Batman yol tarifi? Giresun Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS        koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Giresun Batman Arası Kaç KM

Giresun Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 km’dir. Giresun Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 412 km’dir.

Giresun Batman Arası Kaç Saat

Giresun Batman arası kaç saat; Giresun Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 412 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Giresun Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 701 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.