Gebze Bursa Arası Kaç KM

Gebze Bursa arası kaç km; yazımızda öncelikle Gebze ve Bursa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gebze Bursa arası kaç km? Gebze Bursa arası kaç saat? Gebze Bursa yol tarifi? Gebze Bursa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gebze ile Bursa İli Hakkında Genel Bilgiler

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2’dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Gebze Bursa Arası Kaç KM

Gebze Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir. Gebze Bursa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 75 km’dir.

Gebze Bursa Arası Kaç KM

Gebze Bursa Arası Kaç Saat

Gebze Bursa arası kaç saat; Gebze Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Gebze Bursa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Gebze Bursa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 75 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Gebze Bursa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gebze Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gebze Bursa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gebze Bursa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.