Gebze Afyon Arası Kaç KM

Gebze Afyon arası kaç km; yazımızda öncelikle Gebze ve Afyon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gebze Afyon arası kaç km? Gebze Afyon arası kaç saat? Gebze Afyon yol tarifi? Gebze Afyon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gebze ile Afyon İli Hakkında Genel Bilgiler

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2’dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,772 km2dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38° 45′ 24.7896” Kuzey ve 30° 32′ 19.3344” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze Afyon Arası Kaç KM

Gebze Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 km’dir.

Gebze Afyon Arası Kaç KM

Gebze Afyon Arası Kaç Saat

Gebze Afyon arası kaç saat; Gebze Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Gebze Afyon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Gebze Afyon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gebze Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 369 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gebze Afyon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gebze Afyon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.