Gaziemir Bornova Arası Kaç KM

Gaziemir Bornova arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziemir ve Bornova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziemir Bornova arası kaç km? Gaziemir Bornova arası kaç saat? Gaziemir Bornova yol tarifi? Gaziemir Bornova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziemir ile Bornova İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Gaziemir ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Gaziemir ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 70 km2’dir. Gaziemir ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 19′ 30.5400” Kuzey ve 27° 7′ 21.0720” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bornova ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bornova ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 220 km2dir. Bornova ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 28′ 15.5352” Kuzey ve 27° 13′ 3.6840” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziemir Bornova Arası Kaç KM

Gaziemir Bornova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 27 km’dir.

Gaziemir Bornova Arası Kaç KM

Gaziemir Bornova Arası Kaç Saat

Gaziemir Bornova arası kaç saat; Gaziemir Bornova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 27 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Gaziemir Bornova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Gaziemir Bornova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziemir Bornova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 27 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziemir Bornova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziemir Bornova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziemir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziemir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bornova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bornova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.