Gaziantep Nazilli Arası Kaç KM

Gaziantep Nazilli arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Nazilli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Nazilli arası kaç km? Gaziantep Nazilli arası kaç saat? Gaziantep Nazilli yol tarifi? Gaziantep Nazilli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Nazilli İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,887 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37° 3′ 57.4272” Kuzey ve 37° 22′ 41.1924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nazilli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Nazilli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 691 km2dir. Nazilli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 54′ 35.2044” Kuzey ve 28° 19′ 27.4548” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Nazilli Arası Kaç KM

Gaziantep Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 km’dir.

Gaziantep Nazilli Arası Kaç KM

Gaziantep Nazilli Arası Kaç Saat

Gaziantep Nazilli arası kaç saat; Gaziantep Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Gaziantep Nazilli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Gaziantep Nazilli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Nazilli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1024 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Nazilli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Nazilli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nazilli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nazilli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.