İçeriğe geç

Gaziantep Düzce Arası Kaç KM

Gaziantep Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Düzce arası kaç km? Gaziantep Düzce arası kaç saat? Gaziantep Düzce yol tarifi? Gaziantep Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Düzce Arası Kaç KM

Gaziantep Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 km’dir. Gaziantep Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 676 km’dir.

Gaziantep Düzce Arası Kaç KM

Gaziantep Düzce Arası Kaç Saat

Gaziantep Düzce arası kaç saat; Gaziantep Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 676 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Gaziantep Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 76 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.