İçeriğe geç

Gaziantep Bilecik Arası Kaç KM

Gaziantep Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Bilecik arası kaç km? Gaziantep Bilecik arası kaç saat? Gaziantep Bilecik yol tarifi? Gaziantep Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Gaziantep Bilecik Arası Kaç KM

Gaziantep Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 967 km’dir. Gaziantep Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 729 km’dir.

Gaziantep Bilecik Arası Kaç Saat

Gaziantep Bilecik arası kaç saat; Gaziantep Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 967 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Gaziantep Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Gaziantep Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 729 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Gaziantep Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 967 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 78 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.