İçeriğe geç

Gaziantep Bartın Arası Kaç KM


Gaziantep Bartın arası kaç km;
yazımızda öncelikle Gaziantep ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Bartın arası kaç km? Gaziantep Bartın arası kaç saat? Gaziantep Bartın yol tarifi? Gaziantep Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Bartın Arası Kaç KM

Gaziantep Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 km’dir. Gaziantep Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 658 km’dir.

Gaziantep Bartın Arası Kaç KM

Gaziantep Bartın Arası Kaç Saat

Gaziantep Bartın arası kaç saat; Gaziantep Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 658 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 22 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 22 dakika

Gaziantep Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1001 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.