İçeriğe geç

Gaziantep Balıkesir Arası Kaç KM

Gaziantep Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Balıkesir arası kaç km? Gaziantep Balıkesir arası kaç saat? Gaziantep Balıkesir yol tarifi? Gaziantep Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Balıkesir Arası Kaç KM

Gaziantep Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1132 km’dir. Gaziantep Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 886 km’dir.

Gaziantep Balıkesir Arası Kaç KM

Gaziantep Balıkesir Arası Kaç Saat

Gaziantep Balıkesir arası kaç saat; Gaziantep Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1132 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 886 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Gaziantep Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1132 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 63 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 91 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.