İçeriğe geç

Fethiye Manavgat Arası Kaç KM

Fethiye Manavgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Fethiye ve Manavgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Fethiye Manavgat arası kaç km? Fethiye Manavgat arası kaç saat? Fethiye Manavgat yol tarifi? Fethiye Manavgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Fethiye ile Manavgat İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Fethiye ilçesi;

Egebölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875km2’dir.Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Manavgat ilçesi;

Akdenizbölgesinde yer alan Manavgatilçesinin yüzölçümü yaklaşık2,351km2dir.Manavgat ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 47′ 12.7284” Kuzey ve 31° 26′ 28.6152” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Fethiye Manavgat Arası Kaç KM

Fethiye Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 267 km’dir.

Fethiye Manavgat Arası Kaç KM

Fethiye Manavgat Arası Kaç Saat

Fethiye Manavgat arası kaç saat; Fethiye Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 267 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık3 saat 30 dakikasürmektedir. Fethiye Manavgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4saat30 dakika

Fethiye Manavgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Fethiye Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 267 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Fethiye Manavgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Fethiye Manavgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manavgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manavgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.