Fethiye Saklıkent Arası Kaç KM

Fethiye Saklıkent arası kaç km; yazımızda öncelikle Fethiye ve Saklıkent şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Fethiye Saklıkent arası kaç km? Fethiye Saklıkent arası kaç saat? Fethiye Saklıkent yol tarifi? Fethiye Saklıkent arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Fethiye ile Saklıkent İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2’dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Saklıkent ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Saklıkent ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 16,43 km2dir. Saklıkent ilçesinin coğrafi konumu ise 36°28′07.62″K 29°24′12.31″D GPS koordinatlarıdır.

Fethiye Saklıkent Arası Kaç KM

Fethiye Saklıkent arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 km’dir.

Fethiye Saklıkent Arası Kaç KM

Fethiye Saklıkent Arası Kaç Saat

Fethiye Saklıkent arası kaç saat; Fethiye Saklıkent arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Fethiye Saklıkent arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Fethiye Saklıkent Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Fethiye Saklıkent arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Fethiye Saklıkent Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Fethiye Saklıkent arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Saklıkent’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Saklıkent’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.