Fethiye Bodrum Arası Kaç KM

Fethiye Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Fethiye ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Fethiye Bodrum arası kaç km? Fethiye Bodrum arası kaç saat? Fethiye Bodrum yol tarifi? Fethiye Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Fethiye ile Bodrum İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2’dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fethiye Bodrum Arası Kaç KM

Fethiye Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 235 km’dir. Fethiye Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 154 km’dir.

Fethiye Bodrum Arası Kaç KM

Fethiye Bodrum Arası Kaç Saat

Fethiye Bodrum arası kaç saat; Fethiye Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 235 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Fethiye Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Fethiye Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 154 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Fethiye Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Fethiye Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 235 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 19 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Fethiye Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Fethiye Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.