Fatsa Ünye Arası Kaç KM

Fatsa Ünye arası kaç km; yazımızda öncelikle Fatsa ve Ünye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Fatsa Ünye arası kaç km? Fatsa Ünye arası kaç saat? Fatsa Ünye yol tarifi? Fatsa Ünye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Fatsa ile Ünye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Fatsa ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Fatsa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 363 km2’dir. Fatsa ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 1′ 52.4316” Kuzey ve 37° 30′ 1.2924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ünye ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ünye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 569 km2dir. Ünye ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 7′ 38.0604” Kuzey ve 37° 17′ 19.0860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fatsa Ünye Arası Kaç KM

Fatsa Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 23 km’dir.

Fatsa Ünye Arası Kaç KM

Fatsa Ünye Arası Kaç Saat

Fatsa Ünye arası kaç saat; Fatsa Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 23 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Fatsa Ünye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

25 dakika

Otobüs ile;

50 dakika

Fatsa Ünye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Fatsa Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 23 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Fatsa Ünye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Fatsa Ünye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Fatsa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fatsa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ünye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ünye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.