Fatsa Samsun Arası Kaç KM

Fatsa Samsun arası kaç km; yazımızda öncelikle Fatsa ve Samsun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Fatsa Samsun arası kaç km? Fatsa Samsun arası kaç saat? Fatsa Samsun yol tarifi? Fatsa Samsun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Fatsa ile Samsun İli Hakkında Genel Bilgiler

Fatsa ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Fatsa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 363 km2’dir. Fatsa ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 1′ 52.4316” Kuzey ve 37° 30′ 1.2924” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,352 km2dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41° 16′ 46.9236” Kuzey ve 36° 20′ 9.8412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fatsa Samsun Arası Kaç KM

Fatsa Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 km’dir.

Fatsa Samsun Arası Kaç KM

Fatsa Samsun Arası Kaç Saat

Fatsa Samsun arası kaç saat; Fatsa Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Fatsa Samsun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Fatsa Samsun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Fatsa Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Fatsa Samsun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Fatsa Samsun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Fatsa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fatsa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.