İçeriğe geç

Eynesil Yol Tarifi

Giresun Eynesil yol tarifi; yazımızda öncelikle Eynesil şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eynesil’e nasıl gidilir? Eynesil yol tarifi? Eynesil yol haritası? Eynesil İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eynesil İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un ilçesi olan Eynesil, Giresun’un yerleşim yerlerinden biridir. Eynesil İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 51 km2’dir. Eynesil ilçesinin rakımı ise 9 m olarak hesaplanmıştır. Eynesil ilinin doğusunda ise Trabzon, batısında Tirebolu ilçeleri bulunmaktadır. Eynesil ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Eynesil İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Eynesil ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 13.293 nüfusa sahiptir.

Eynesil İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Eynesil Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Eynesil’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Eynesil Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eynesil’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Eynesil’e Nasıl Gidilir? Eynesil Yol Tarifi

Eynesil’e kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Eynesil’e gelebilirsiniz. Eynesil karayolu ile Giresun şehir merkezine 82.2 km, İstanbul’a yaklaşık 1.005 km, Ankara’ya yaklaşık 671 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.357 km uzaklıktadır. Hava yolu ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.