Eskişehir Sivrihisar Arası Kaç KM

Eskişehir Sivrihisar arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Sivrihisar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Sivrihisar arası kaç km? Eskişehir Sivrihisar arası kaç saat? Eskişehir Sivrihisar yol tarifi? Eskişehir Sivrihisar arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Sivrihisar İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46′ 0.1380” Kuzey ve 30° 31′ 32.2716” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sivrihisar ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Sivrihisar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,748 km2dir. Sivrihisar ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 27′ 4.6872” Kuzey ve 31° 32′ 16.0800” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Sivrihisar Arası Kaç KM

Eskişehir Sivrihisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 98 km’dir.

Eskişehir Sivrihisar Arası Kaç KM

Eskişehir Sivrihisar Arası Kaç Saat

Eskişehir Sivrihisar arası kaç saat; Eskişehir Sivrihisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 98 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Sivrihisar arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Eskişehir Sivrihisar Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Sivrihisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 98 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Sivrihisar Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Sivrihisar arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sivrihisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sivrihisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.