Eskişehir İnegöl Arası Kaç KM

Eskişehir İnegöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve İnegöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir İnegöl arası kaç km? Eskişehir İnegöl arası kaç saat? Eskişehir İnegöl yol tarifi? Eskişehir İnegöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile İnegöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46′ 0.1380” Kuzey ve 30° 31′ 32.2716” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İnegöl ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İnegöl ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,118 km2dir. İnegöl ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 4′ 48.2952” Kuzey ve 29° 30′ 34.9092” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir İnegöl Arası Kaç KM

Eskişehir İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir.

Eskişehir İnegöl Arası Kaç KM

Eskişehir İnegöl Arası Kaç Saat

Eskişehir İnegöl arası kaç saat; Eskişehir İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir İnegöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Eskişehir İnegöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir İnegöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir İnegöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İnegöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnegöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.