İçeriğe geç

Erzincan Eskişehir Arası Kaç KM

Erzincan Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Eskişehir arası kaç km? Erzincan Eskişehir arası kaç saat? Erzincan Eskişehir yol tarifi? Erzincan Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Eskişehir Arası Kaç KM

Erzincan Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 km’dir. Erzincan Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 767 km’dir.

Erzincan Eskişehir Arası Kaç KM

Erzincan Eskişehir Arası Kaç Saat

Erzincan Eskişehir arası kaç saat; Erzincan Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 767 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 31 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 31 dakika

Erzincan Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.