Eskişehir Emirdağ Arası Kaç KM

Eskişehir Emirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Emirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Emirdağ arası kaç km? Eskişehir Emirdağ arası kaç saat? Eskişehir Emirdağ yol tarifi? Eskişehir Emirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Emirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46′ 0.1380” Kuzey ve 30° 31′ 32.2716” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Emirdağ ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Emirdağ ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,103 km2dir. Emirdağ ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 1′ 12.7164” Kuzey ve 31° 9′ 3.5964” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Emirdağ Arası Kaç KM

Eskişehir Emirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 km’dir.

Eskişehir Emirdağ Arası Kaç KM

Eskişehir Emirdağ Arası Kaç Saat

Eskişehir Emirdağ arası kaç saat; Eskişehir Emirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Emirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Eskişehir Emirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Emirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 109 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Emirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Emirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Emirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Emirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.