İçeriğe geç

Eskişehir Düzce Arası Kaç KM

Eskişehir Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Düzce arası kaç km? Eskişehir Düzce arası kaç saat? Eskişehir Düzce yol tarifi? Eskişehir Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Düzce Arası Kaç KM

Eskişehir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 278 km’dir. Eskişehir Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 140 km’dir.

Eskişehir Düzce Arası Kaç KM

Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat

Eskişehir Düzce arası kaç saat; Eskişehir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 278 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Eskişehir Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Eskişehir Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 140 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

41 dakika

Eskişehir Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 278 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.