İçeriğe geç

Eskişehir Çankırı Arası Kaç KM

Eskişehir Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Çankırı arası kaç km? Eskişehir Çankırı arası kaç saat? Eskişehir Çankırı yol tarifi? Eskişehir Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Çankırı Arası Kaç KM

Eskişehir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 376 km’dir. Eskişehir Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 279 km’dir.

Eskişehir Çankırı Arası Kaç KM

Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat

Eskişehir Çankırı arası kaç saat; Eskişehir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 376 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık  4 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 279 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

52 dakika

Eskişehir Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 376 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.