İçeriğe geç

Eskişehir Burdur Arası Kaç KM

Eskişehir Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Burdur arası kaç km? Eskişehir Burdur arası kaç saat? Eskişehir Burdur yol tarifi? Eskişehir Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Burdur Arası Kaç KM

Eskişehir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 km’dir. Eskişehir Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 260 km’dir.

Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat

Eskişehir Burdur arası kaç saat; Eskişehir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 260 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Eskişehir Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 27 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.