İçeriğe geç

Eskişehir Bozüyük Arası Kaç KM

Eskişehir Bozüyük arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bozüyük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bozüyük arası kaç km? Eskişehir Bozüyük arası kaç saat? Eskişehir Bozüyük yol tarifi? Eskişehir Bozüyük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bozüyük İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46′ 0.1380” Kuzey ve 30° 31′ 32.2716” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bozüyük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bozüyük ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 860 km2dir. Bozüyük ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 21.8124” Kuzey ve 30° 2′ 23.3700” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Bozüyük Arası Kaç KM

Eskişehir Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 km’dir.

Eskişehir Bozüyük Arası Kaç KM

Eskişehir Bozüyük Arası Kaç Saat

Eskişehir Bozüyük arası kaç saat; Eskişehir Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bozüyük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Eskişehir Bozüyük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bozüyük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bozüyük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bozüyük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bozüyük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bozüyük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.