İçeriğe geç

Eskişehir Bitlis Arası Kaç KM

Eskişehir Bitlis arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bitlis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bitlis arası kaç km? Eskişehir Bitlis arası kaç saat? Eskişehir Bitlis yol tarifi? Eskişehir Bitlis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bitlis İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Bitlis Arası Kaç KM

Eskişehir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 km’dir. Eskişehir Bitlis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1034 km’dir.

Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat

Eskişehir Bitlis arası kaç saat; Eskişehir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bitlis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bitlis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1034 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 52 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 52 dakika

Eskişehir Bitlis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 106 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bitlis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bitlis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.