İçeriğe geç

Eskişehir Bingöl Arası Kaç KM

Eskişehir Bingöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bingöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bingöl arası kaç km? Eskişehir Bingöl arası kaç saat? Eskişehir Bingöl yol tarifi? Eskişehir Bingöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bingöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Bingöl Arası Kaç KM

Eskişehir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 km’dir. Eskişehir Bingöl arası mesafe havayolu ile yaklaşık 864 km’dir.

Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat

Eskişehir Bingöl arası kaç saat; Eskişehir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bingöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bingöl arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 864 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Eskişehir Bingöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bingöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bingöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.