İçeriğe geç

Eskişehir Bilecik Arası Kaç KM

Eskişehir Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bilecik arası kaç km? Eskişehir Bilecik arası kaç saat? Eskişehir Bilecik yol tarifi? Eskişehir Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Eskişehir Bilecik Arası Kaç KM

Eskişehir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 88 km’dir. Eskişehir Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 63 km’dir.

Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat

Eskişehir Bilecik arası kaç saat; Eskişehir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 88 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Eskişehir Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Eskişehir Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 63 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Uçak ile;

35 dakika

Eskişehir Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 88 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.