İçeriğe geç

Eskişehir Bayburt Arası Kaç KM

Eskişehir Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bayburt arası kaç km? Eskişehir Bayburt arası kaç saat? Eskişehir Bayburt yol tarifi? Eskişehir Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Bayburt Arası Kaç KM

Eskişehir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1029 km’dir. Eskişehir Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 829 km’dir.

Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat

Eskişehir Bayburt arası kaç saat; Eskişehir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1029 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 829 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Eskişehir Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1029 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.