İçeriğe geç

Eskişehir Batman Arası Kaç KM

Eskişehir Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Batman arası kaç km? Eskişehir Batman arası kaç saat? Eskişehir Batman yol tarifi? Eskişehir Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Batman Arası Kaç KM

Eskişehir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1267 km’dir. Eskişehir Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 943 km’dir.

Eskişehir Batman Arası Kaç Saat

Eskişehir Batman arası kaç saat; Eskişehir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1267 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Eskişehir Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Eskişehir Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 943 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Eskişehir Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1267 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 102 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.