İçeriğe geç

Eskişehir Bartın Arası Kaç KM

Eskişehir Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Bartın arası kaç km? Eskişehir Bartın arası kaç saat? Eskişehir Bartın yol tarifi? Eskişehir Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Bartın Arası Kaç KM

Eskişehir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 km’dir. Eskişehir Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 241 km’dir.

Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat

Eskişehir Bartın arası kaç saat; Eskişehir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Eskişehir Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Eskişehir Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 241 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Eskişehir Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.