İçeriğe geç

Erzurum Düzce Arası Kaç KM

Erzurum Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Düzce arası kaç km? Erzurum Düzce arası kaç saat? Erzurum Düzce yol tarifi? Erzurum Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Erzurum ili yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 57′ 23″ K  41° 10′ 12″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Erzurum Düzce Arası Kaç KM

Erzurum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 km’dir. Erzurum Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 863 km’dir.

Erzurum Düzce Arası Kaç KM

Erzurum Düzce Arası Kaç Saat

Erzurum Düzce arası kaç saat; Erzurum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Erzurum Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Erzurum Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 863 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Erzurum Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.