İçeriğe geç

Erzurum Bilecik Arası Kaç KM

Erzurum Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Bilecik arası kaç km? Erzurum Bilecik arası kaç saat? Erzurum Bilecik yol tarifi? Erzurum Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Erzurum ili yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 57′ 23″ K  41° 10′ 12″D GPS   koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Erzurum Bilecik Arası Kaç KM

Erzurum Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 km’dir. Erzurum Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 962 km’dir.

Erzurum Bilecik Arası Kaç Saat

Erzurum Bilecik arası kaç saat; Erzurum Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Erzurum Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Erzurum Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 962 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 46 dakika

Erzurum Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1186 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 66 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.