Erzurum Aziziye Arası Kaç KM

Erzurum Aziziye arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Aziziye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Aziziye arası kaç km? Erzurum Aziziye arası kaç saat? Erzurum Aziziye yol tarifi? Erzurum Aziziye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Aziziye İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ilinin yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 19.7964” Kuzey ve 41° 15′ 56.9628” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aziziye ilçesi;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Aziziye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,529 km2dir. Aziziye ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 56′ 44.8404” Kuzey ve 41° 6′ 18.6696” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzurum Aziziye Arası Kaç KM

Erzurum Aziziye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 km’dir.

Erzurum Aziziye Arası Kaç KM

Erzurum Aziziye Arası Kaç Saat

Erzurum Aziziye arası kaç saat; Erzurum Aziziye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Erzurum Aziziye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

50 dakika

Erzurum Aziziye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Aziziye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Aziziye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Aziziye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Aziziye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aziziye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.