Düzce Erzincan Arası Kaç KM

Düzce Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Erzincan arası kaç km? Düzce Erzincan arası kaç saat? Düzce Erzincan yol tarifi? Düzce Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce Erzincan Arası Kaç KM

Düzce Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 834 km’dir. Düzce Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 707 km’dir.

Düzce Erzincan Arası Kaç KM

Düzce Erzincan Arası Kaç Saat

Düzce Erzincan arası kaç saat; Düzce Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 834 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 707 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 26 dakika

Düzce Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 834 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.