İçeriğe geç

Denizli Erzincan Arası Kaç KM

Denizli Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Erzincan arası kaç km? Denizli Erzincan arası kaç saat? Denizli Erzincan yol tarifi? Denizli Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Denizli Erzincan Arası Kaç KM

Denizli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 km’dir. Denizli Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 928 km’dir.

Denizli Erzincan Arası Kaç KM

Denizli Erzincan Arası Kaç Saat

Denizli Erzincan arası kaç saat; Denizli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 928 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 44 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 44 dakika

Denizli Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1112 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.