İçeriğe geç

Burdur Erzincan Arası Kaç KM

Burdur Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Erzincan arası kaç km? Burdur Erzincan arası kaç saat? Burdur Erzincan yol tarifi? Burdur Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Burdur Erzincan Arası Kaç KM

Burdur Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 km’dir. Burdur Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 831 km’dir.

Burdur Erzincan Arası Kaç Saat

Burdur Erzincan arası kaç saat; Burdur Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 831 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Burdur Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1016 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.