İçeriğe geç

Bolu Erzincan Arası Kaç KM

Bolu Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Erzincan arası kaç km? Bolu Erzincan arası kaç saat? Bolu Erzincan yol tarifi? Bolu Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Bolu Erzincan Arası Kaç KM

Bolu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 779 km’dir. Bolu Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 679 km’dir.

Bolu Erzincan Arası Kaç Saat

Bolu Erzincan arası kaç saat; Bolu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 779 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bolu Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 679 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bolu Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 779 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.