İçeriğe geç

Erzincan Batman Arası Kaç KM

Erzincan Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Batman arası kaç km? Erzincan Batman arası kaç saat? Erzincan Batman yol tarifi? Erzincan Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Batman Arası Kaç KM

Erzincan Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 408 km’dir. Erzincan Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 251 km’dir.

Erzincan Batman Arası Kaç Saat

Erzincan Batman arası kaç saat; Erzincan Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 408 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 251 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Erzincan Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 408 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.