Erbaa Merzifon Arası Kaç KM

Erbaa Merzifon arası kaç km; yazımızda öncelikle Erbaa ve Merzifon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erbaa Merzifon arası kaç km? Erbaa Merzifon arası kaç saat? Erbaa Merzifon yol tarifi? Erbaa Merzifon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erbaa ile Merzifon İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Erbaa ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Erbaa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,173 km2’dir. Erbaa ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 40′ 21.8136” Kuzey ve 36° 34′ 16.4892” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Merzifon ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Merzifon ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 888 km2dir. Merzifon ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 29.1756” Kuzey ve 35° 27′ 42.3144” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erbaa Merzifon Arası Kaç KM

Erbaa Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 km’dir.

Erbaa Merzifon Arası Kaç KM

Erbaa Merzifon Arası Kaç Saat

Erbaa Merzifon arası kaç saat; Erbaa Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Erbaa Merzifon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Erbaa Merzifon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erbaa Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erbaa Merzifon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erbaa Merzifon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erbaa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erbaa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Merzifon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Merzifon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.