Elazığ Gebze Arası Kaç KM


Elazığ Gebze arası kaç km;
yazımızda öncelikle Elazığ ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Elazığ Gebze arası kaç km? Elazığ Gebze arası kaç saat? Elazığ Gebze yol tarifi? Elazığ Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Elazığ ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,313 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 32.2176” Kuzey ve 39° 22′ 7.2840” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ Gebze Arası Kaç KM

Elazığ Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 km’dir.

Elazığ Gebze Arası Kaç KM

Elazığ Gebze Arası Kaç Saat

Elazığ Gebze arası kaç saat; Elazığ Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Elazığ Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Elazığ Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Elazığ Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1165 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 93 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Elazığ Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Elazığ Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.